Nazywam się Grzegorz Błaszczyk...

Moja historia

Inwestowaniem na rynkach kapitałowych pasjonuję się od 2008 roku. Najpierw jako student ekonomii, potem jako pracownik w bankowości, w której działałem 8 lat i wspierałem klientów w zarządzaniu oszczędnościami w ramach Wealth Management i Private Banking. Studiowałem również podyplomowo „Analizę rynków finansowych i doradztwo inwestycyjne” na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Jestem wieloletnim członkiem Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych oraz Stowarzyszenia Aniołów Biznesu Sterling Angels. Prowadzę podcast Finanse Wieczorową Porą, w którym komentuję bieżące wydarzenia w gospodarce i rynku kapitałowym oraz wprowadzam słuchaczy w meandry inwestowania.

Prywatnie inwestuję w akcje, obligacje, fundusze inwestycyjne oraz inwestycje alternatywne.

Na początku 2018 roku otworzyłem firmę Fair Invest, dzięki której mogę wspierać moich klientów w zarządzaniu oszczędnościami. Korzystam ze zdobytej wiedzy i doświadczenia, by kompleksowo dobierać rozwiązania inwestycyjne dla danej sytuacji klienta.

Pomagam moim klientom zarabiać na oszczędnościach. Działam przede wszystkim w województwach: małopolskim, śląskim i podkarpackim.

Fair Invest, czyli uczciwie inwestowanie. Zaufanie i uczciwość są dla mnie kluczowe.

Współpracując możemy osiągnąć więcej

  • Członkostwo w Stowarzyszeniu Sterling Angels
  • Członkostwo w SII
sterlingangels
Wspólnie pomnożymy Twoje oszczędności

Masz pytania lub chcesz się spotkać i porozmawiać?

Zadzwoń +48 607 102 979